Official infogids 2015.JPG

Gegevens  officials   DEK
de VOF (Verenigings Official Functionaris) van DEK is Ans Naberman,  tel: 038-38 55 062 
  
Gerda Beens 038-38 56 698 bertengerdabeens@home.nl  
Bevoegdheid 4
     
     
Johan Bekendam     06 448 98 315 j.bekendam@outlook.com 
Bevoegdheid 2 3 
     
     
Bernardine Hammer 038-38 56 404 bernardinehammer@hotmail.com 
Bevoegdheid 4 06 559 87 264
     
     
Corry Kolk 038-38 54 051 j.kolk@hetnet.nl 
Bevoegdheid 3 J 06 460 58 593
     
     
Ans Naberman 038-38 55 062 ans@naberman.nl 
Bevoegdheid 3 J K 06 27 318 318
     
     
Gera Pleysier 06 230 59 339 gerapleysier@hotmail.com 
Bevoegdheid 3
     
     
Claudia Kattenberg 038-47 74 130   ackattenberg@home.nl 
Bevoegdheid 3 06 360 21 134
     
     
Richard Visscher 038-4774112 ryvisscher@home.nl  
Bevoegdheid 3  J 06 16660550
     
     
Annemieke Kanis 038-3856465 annemiekekanis@hotmail.com  
Bevoegdheid 4 06 13 918 436
     
     
Ronald Gerritsen 038-3857182 ronaldengea@home.nl  
Bevoegdheid 2 3
     
     
Rien van den Berg 038-4602258 berg.vanden@home.nl  
Bevoegdheid a2  3 J
     
     
Jack Tuinman 038-3858390 jack@jtuinman.nl 
Bevoegdheid 3
     
     
Natasja van Luijk 038-4203095   n.lucky@kpnmail.nl   
Bevoegdheid 3 aJ
06 30084722
     
     
Max Curfs 0529-402421 m.curfs@hetnet.nl 
Bevoegdheid 1 2 3 J
     
     
Jan Rutger Voorhorst 038-3859235 jrvoorhorst@gmail.com 
Bevoegdheid aJ
       
   
Gerjen Vos   038-8520489     g.f.vos@home.nl
Bevoegdheid 2 3     06 - 30193269
 
  
Hilde Curfs 0529-402421  hildecurfs@gmail.com 
Bevoegdheid 4
    
   
Rita Linde  06 - 12042681 rita.linde@kpnplanet.nl
Bevoegdheid 4  
  
    
Jossica Lassche   06 - 22887274    lasluis@live.nl
Bevoegdheid A4  
Wijziging kledingvoorschriften officials wedstrijdzwemmen

Het wordt op prijs gesteld om bij wedstrijden in officialkleding te fungeren; in bepaalde wedstrijden is officialkleding voorgeschreven (bijv. Nederlandse Kampioenschappen).
Vanaf september 2010 is de standaard voor dames: wit officialshirt met witte rok of pantalon, witte gym- of sportschoenen.
Voor heren is het: wit officialshirt, witte broek, witte gym- of sportschoenen; geen stropdas.