Waterpolo Agenda seizoen 2017 - 2018   

Wedstrijdnr Wedstrijddatum Aanvang Aanduiding Thuis team   Uit team Accommodatie naam Plaats
24964 30-9-2017 17:45 Heren Steenwijk 1934 H2 - De Eerste Kolk H1 Waterwyck STEENWIJK
22098 30-9-2017 18:30 Dames ZVV Da1 - De Eerste Kolk Da1 Koekoek VAASSEN
25284 7-10-2017 16:45 Heren De Eerste Kolk H1 - Swol 1894 H6 Bestevaer GENEMUIDEN
22063 7-10-2017 17:30 Dames De Eerste Kolk Da1 - De Houtrib Da2 Bestevaer GENEMUIDEN
24967 28-10-2017 16:40 Heren Deltasteur H4 - De Eerste Kolk H1 Zwembad De Steur KAMPEN
25223 11-11-2017 16:45 Heren De Eerste Kolk H1 - Swol 1894 H7 Bestevaer GENEMUIDEN
22382 11-11-2017 17:30 Dames De Eerste Kolk Da1 - Deltasteur Da1 Bestevaer GENEMUIDEN
24985 18-11-2017 17:00 Heren Steenwijk 1934 H1 - De Eerste Kolk H1 Waterwyck STEENWIJK
22314 18-11-2017 17:00 Dames Flevo Da2 - De Eerste Kolk Da1 Bad Bloemendal NIJKERK GLD
22335 25-11-2017 17:45 Dames Aquapoldro Da3 - De Eerste Kolk Da1 Sprenkelaar APELDOORN
25320 25-11-2017 18:45 Heren De Houtrib H2 - De Eerste Kolk H1 De Koploper LELYSTAD
25180 2-12-2017 16:40 Heren Deltasteur H3 - De Eerste Kolk H1 Zwembad De Steur KAMPEN
22448 9-12-2017 19:30 Dames ZPC Hatto Heim Da1 - De Eerste Kolk Da1 De Marke HATTEM
24927 16-12-2017 16:30 Heren Zuiderzeezwemmers H1 - De Eerste Kolk H1 Overboord DRONTEN
25381 6-1-2018 16:45 Heren De Eerste Kolk H1 - De Houtrib H2 Bestevaer GENEMUIDEN
22853 6-1-2018 17:35 Dames De Eerste Kolk Da1 - ZPC Hatto Heim Da1 Bestevaer GENEMUIDEN
22485 13-1-2018 16:10 Dames De Houtrib Da2 - De Eerste Kolk Da1 De Koploper LELYSTAD
24988 20-1-2018 21:00 Heren Swol 1894 H6 - De Eerste Kolk H1 De Vrolijkheid ZWOLLE
25287 27-1-2018 16:45 Heren De Eerste Kolk H1 - Octopus H2 Bestevaer GENEMUIDEN
22247 27-1-2018 17:30 Dames De Eerste Kolk Da1 - Swol 1894 Da3 Bestevaer GENEMUIDEN
25217 3-2-2018 20:30 Heren De Eerste Kolk H1 - Deltasteur H4 Bestevaer GENEMUIDEN
25276 10-2-2018 20:30 Heren De Eerste Kolk H1 - Steenwijk 1934 H1 Bestevaer GENEMUIDEN
25298 17-2-2018 16:45 Heren De Eerste Kolk H1 - Deltasteur H3 Bestevaer GENEMUIDEN
22537 17-2-2018 17:30 Dames De Eerste Kolk Da1 - ZVV Da1 Bestevaer GENEMUIDEN
25364 24-2-2018 20:20 Heren Swol 1894 H7 - De Eerste Kolk H1 De Vrolijkheid ZWOLLE
22657 10-3-2018 18:00 Dames Swol 1894 Da3 - De Eerste Kolk Da1 De Vrolijkheid ZWOLLE
25137 24-3-2018 16:45 Heren De Eerste Kolk H1 - Steenwijk 1934 H2 Bestevaer GENEMUIDEN
22747 24-3-2018 17:30 Dames De Eerste Kolk Da1 - Aquapoldro Da3 Bestevaer GENEMUIDEN
22800 7-4-2018 22:00 Dames Deltasteur Da1 - De Eerste Kolk Da1 Zwembad De Steur KAMPEN
25317 14-4-2018 17:15 Heren Octopus H2 - De Eerste Kolk H1 Berghuizerbad WAPENVELD
25198 21-4-2018 16:40 Heren De Eerste Kolk H1 - Zuiderzeezwemmers H1 Bestevaer GENEMUIDEN
22724 21-4-2018 17:30 Dames De Eerste Kolk Da1 - Flevo Da2 Bestevaer GENEMUIDEN